Добавь "+1"

Нотариус для атошников

Хочешь  получить  БЕСПЛАТНУЮ  консультацию?

Жми  СЮДА!

Підкажить будь ласка нотаріальні контори, де учасникам БД безкоштовно (окрім оплати за бланк) Дякую

СЕРГІЙ, Харьков

Державними нотаріальними конторами при вчиненні нотаріальної дії стягується державне мито, плата за отримання витягів та інформаційних довідок із Єдиних та Державних реєстрів, а також оплата за надані послуги правового та технеічного характеру.

Пільги щодо стягнення державного мита передбачені ст. 4 Декрету "Про державне мито". УБД в тому переліку відсутні.
Відповідно до Примірного положення про порядок надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру від сплати за надання правової допомоги звільняються
особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни; особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп; громадяни - за надання їм правової допомоги, необхідної для призначення та одержання державних допомог та пенсій; фонди підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (республіканський, обласні, міський) - за надання їм правової допомоги при посвідченні договорів іпотеки, учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Радимо звернутися до найближчої до Вас державної нотаріальної контори за отриманням детальної інформації щодо розміру плати за конкретну нотаріальну дію, яка Вам необхідна.

------------------

Якщо Вам сподобалась відповідь, будемо вдячні за "лайк" цієї сторінки нашого сайту. 

 

Якщо Вам сподобалася відповідь, будемо вдячі за "лайк" цієї сторінки , що стосується Вашого питання.

Еще консультации по теме:

Прописка

Доброго дня підскажіть якщо я прописаний на певному участку я можу отримати гроші за це ...

Доброго дня!
По-перше, зареєструвати місце проживання можливо лише у житлі, тобто у квартирі, житловому будинку, ...

Слышала , что с 1 января 2022 нельзя будет пай подарить , правда ?

Правда ли о том, что с 1 января 2022 г нельзя будет оформить дарственную на ...

Нет, не правда.
Если до сих пор Вы, как собственник пая, не обратились за ...

Чи має право виконавча служба наложити арешт на майно за не сплату аліментів без суда

Доброго дня, чи має право виконавча служба наложити арешт на майно за не сплату аліментів ...

Доброго дня!

Щодо накладання арешту - це питання не до органів нотаріату.

Стосовно ...

Могу ли продать квартиру если есть просрочки в МФО?

Здравствуйте. Скажите пожалуйста могу ли я продать квартиру если есть просрочка в МФО?

Здравствуйте!
Сами по себе Ваши долги перед кем-бы то ни было: банками, МФО, физическими или ...

Смена лицевого счёта

Здравствуйте! Нужно ли менять лицевой счёт в коммунальных службах после смены фамилии (после замужества)?

Здравствуйте!

Ваш вопрос не имеет отношения к нотариату, обратитесь непосрелственно в предприятия, предоставлеющие Вам коммунальные ...

Как заверить долг

Что нужно чтобы официально оформить россписку сумма 16000

Договор займа может быть оформлен в простой письменной форме, в том числе и в виде ...

Выезд за границу несоверш

Может ли ребёнок 16 лет сам лететь на самолёте в другую страну, если да то ...

Согласно украинского законодательства 16-ти летние граждане Украины самостоятельно выезжают за границу хоть наземным путем, хоть ...

Оформление дома

Добрый день. Мы с мужем покупаем дом. У мужа есть двое детей от первого брака. ...

Добрый день!
Право собственности детей и родителей никак не взаимосвязано. Поэтому при жизни родителей дети ...

Кража

Несовершеннолетнее лицо украло вещи . А именно одежду и бытовые принадлежности. Свидетели есть ,видео доказательства ...

Ваш вопрос не имеет  отношения к нотариату. Обратитесь в органы Нац.Полиции Украины.

 

Смена фамилии в документе на квартиру

Добрый день. Нужно ли менять документы на квартиру если один из совладельцев сменил фамилию? И ...

Добрый день!
Нет, не нужно.

Для подтверждения права собственности дополнительно к правоустанавливающему документу в таком ...