Добавь "+1"

Продаж кв

Хочешь  получить  БЕСПЛАТНУЮ  консультацию?

Жми  СЮДА!

Моя дитина прописана у мого бывшего чоловіка, а проживаеш зміною, у нього кв трьохкімнатна розділена на них з сестрою, а тепер вони хочуть продати квартиру, і його сестра просить выписать сина. Ніби тоді припишуть на нову кв знову до чоловіка, бо ніби йому собираются купити щось взамін, але не вірю. А він наркоман, сыну ще з народження не допомагає, і хотілося б, щоб від нього залишилось дитині хотя б ті 15квадратів,а мама його хотіла щоб він переписав на неі, щоб вдруг шо, щоб не забрали за долги, БО набрався кредитів, і його розшукують. Як мені бути, в такій ситуації????

Інна, Харьков

Ви не написали, скільки років Вашій дитині - а це суттєво.
Із змісту питання, можливо допустити, что Ваша дитина малолітня або неповнолітня. Якщо це так, то Ваші подальші кроки цілком залежать від ступеня довіри між Вами та Вашим колишнім чоловіком та його родичами, які мають вплив на купівлю нерухомості на ім'я Вашого чоловіка.

Якщо у квартирі зареєстроване місце проживання дитини у віці до 18-ти років, то будь-який правочин щодо такого житла, в тому числі і договір купли-продажу, можливо вчинити лише з дозволу органу опіки та піклування. Найчастіше, такий дозвіл надається лише за певної умови, а саме - збереження житлових прав дитини. 

Яку саме умову закріпить у своєму рішенні орган опіки, сказати неможливо. Все вирішується індивідуально. 

Отримання дозволу - не дуже проста та не дуже швидка справа. Тому, за можливості, при продажу нерухомості власники намагаються уникнути необхідності отримання такого дозволу. Наприклад, знявши з реєстрації місця проживання дитину у відчужуваному житлі до укладання договору. Мабуть саме про це Вас і просить сестра чоловіка. Але Ви повинні розуміти, що в такому випадку подальше придбання житла на ім'я Вашої дитини або її батька та реєстрація місця проживання в придбаному майні не гарантоване.

---------------

Якщо Вам сподобалась відповідь ми будем вдячні за "лайк" цієї сторінки    нашого сайту. 

Якщо Вам сподобалася відповідь, будемо вдячі за "лайк" цієї сторінки , що стосується Вашого питання.

Еще консультации по теме:

Покупка дома

Здравствуйте, такой вопрос, с мужем под выплату купили дом, дали задаток( на тот момент мы ...

Здравствуйте!
Почитайте определение задатка в ст. 570 Гражданского кодекса Украины, и Вы поймете, что задаток ...

Въезд в Украину

Здравствуйте, описываю ситуацию Ребенок 17 лет нужно выехать в Украину назад. С Германии без сопровождения ...

Здравствуйте!
Согласно украинского законодательства лицо, достигшее 16-ти лет, может самостоятельно пересекать границу.

Соответственно 17-ти летнему ...

Оформление авто , свеже растаможенного , после недавно снятого ареста рухомого майна

Добрый день. Подскажите пожалуста: Пригнали авто из сша. Растаможили на меня. Чисто случайно узнал , ...

Добрый день!
Реестр должников находится в открытом доступе. Поэтому Вы самостоятельно можете проверить наличие записей ...

Перетин кордону

Чи може моя дитина,якій 17 років,перетнути кордон без мого письмового дозволу?

Так, може. Відповідно до діючого в Україні законодавства, особа, що досягла 16-ти річного віку, має ...

Приглашение из Германии в Украину для мужа

Оформляете приглашения из -за границы?Мой муж выехал в войну без документов,что бы вернуться обратно на ...

Приглашение - это заявление соответствующего содержания, на котором нотариусом заверяется подпись заявителя.

Для оформления приглашения ...

Выкуп доли дома

Здравствуйте, подскажите пожалуйста,Я в разводе,в браке был приобретен дом,хочу выкупить половину бывшего мужа,о цене договорились,как ...

Здравствуйте!
Любой договор отчуждения недвижимого имущества подлежит обязательному нотариальному удостоверению.

Единых тарифов по оплате за ...

Опекунство

Я мать одиночка в связи с окупацыей Херсонской обл вынуждена выехать на подконтрольную територию с ...

Опека устанавливается над малолетними детьми (в возрасте до 14-ти лет), которые остались без родителей, а ...

Переезд в Украину из России на ПМЖ с дальнейшим созданием брака

Возможно ли переехать из России в Украину в текущее время если получить визу и приглашение? ...

Пересечение государственной границы Украины иностранными гражданами находится вне компетенции нотариальных органов. Обратитесь за разъяснениями в ...

Виїхати за кордон до сестри щоб вона поручилася за мене

Як зробити тимчасово свою сестру опікуном без суду якщо мені 16 а сестра за кордоном

Відповідно до діючого українського законодавства громадяни України, які досягли 16-ти річного віку, можуть виїзжати за ...

Запрос

Здравствуйте, я могу, у вас, заказать выписку-отчет из нотариального реестра, за последние 10 лет ,о ...

Здравствуйте!!
Никакого "нотариального реестра", в котором бы фиксировались все совершаемые нотариусами нотариальные действия не существует.

...