Добавь "+1"

Квартира від бабушки

Хочешь  получить  БЕСПЛАТНУЮ  консультацию?

Жми  СЮДА!

Залишилася квартира після смерті бабушки вона проживала сама .в неї залишилася дочка інвалід ,яка проживає в іншому місті опікун у неї її чоловік,її син(мій батько) помер місяць назад.(( Чоловіка і батьків у бабушки немає. Вона була одна власниця квартири . Є купля продаж квартири,ПРО ЗАПОВІТ БАБУШКА НІЧОГО НЕ КАЗАЛА ,А ДІЗНАТИСЯ НЕ МОЖУ БО НЕМАЮ ДОКУМЕНТІВ НА КВАРТИРУ (ВОНИ ВСІ У БРАТА) Ми 4 внуків діти її сина ми всі були там приписані 17 років,але рік назад всі виписалися. Квартиру хоче забрати мій брат!ВСІ ДОКУМЕНТИ НА КВАРТИРУ ВІН ЗАБРАВ СОБІ! Скажіть будь ласка чи зможе мій брат оформити на себе квартиру ,якщо є ще дочка інвалід помершої ? Хто може претендувати на квартиру?ЯКУ ЧАСТКУ КОЖЕН З НАС МОЖЕ МАТИ ?

Альона, Харьков

Для того, щоб дізнатися, чи складала Ваша бабуся заповіт, зовсім не потрібно мати документи, що підтверджують її право власності на майно.
Дізнатися про наявність заповіту можливо двома способами.
Перший -  отримавши витяг зі Спадкового реєстру. Для отримання такого витягу потрібно звернутися до будь-якого нотаріуса, маючи при собі свій паспорт та свідоцтво про смерть бабусі. Якщо свідоцтва про її смерть у Вас немає, то Ви, як її онук, маєте право на отримання повторного свідоцтва про її смерть у будь-якому відділі РАЦС України.
Другий варіант отримання інформації про наявність складеного заповіту - це звернення до нотаріуса, який веде спадкову справу до майна Вашої бабусі. Вважаємо цей варіант у Вашому випадку більш доречним. 

Сама наявність у будь-кого правовстановлюючих документів на спадкове майно не робить таку особу спадкоємцем. Тому утримання Вашим братом документів на майно баби, не робить його  автоматично спадкоємцем та не позбавляє інших потенційних спадкоємців на спадщину.
Для того, щоб Вас проконсультувати по Вашій ситуації недостатньо фактів. А будувати консультацію на припущеннях - недопустимо.

Тому, як вище зазначено, рекомендуємо Вам звернутися до нотаріуса, яким заведено спадкову справу. Він матиме всі необхідні відомості, щоб проконсультувати Вас по ситуації у цій спадковій справі.
Звертаємо Вашу увагу, що дієздатним спадкоємцям, які не мали зареєстрованого місця проживання з бабусею на час її смерті, для прийняття спадщини необхідно звернутися до нотаріуса до спливу шести місяців з дня її смерті.

-------------------------

Якщо Вам сподобалася відповідь, будемо вдячі за "лайк" цієї  сторінки , що стосується Вашого питання.

Якщо Вам сподобалася відповідь, будемо вдячі за "лайк" цієї сторінки , що стосується Вашого питання.

Еще консультации по теме:

Срок подачи документов на вступление в наследство

Добрый день. Подскажите пожалуйста, 21 февраля 2022 года умер отец, срок подачи заявления на вступление ...

Добрый день!
Согласно п. 3 Постановления Кабинета Министров Украины от 28.02.2022 № 164 "Некоторые вопросы ...

Стоимость?

Я с братом, проживали с отцом. Он умер 18.10. Завещания нет. Сколько будет стоить вступить ...

Единых тарифов по оплате за нотариальные действия в Украине не существует, поэтому стоимость оформления наследства ...

Как начать процедуру входа в наследство

Добрый день,меня зовут Ольга я с Донецкой области г.Славянск.В марте 2022 г. Я и мои ...

Добрый день, Ольга!

Если Ваша мама имела последнее зарегистрированное место проживания в Украине или в ...

Хочу узнать по поводу наследства

Добрый день Я из Харькова, но сейчас нахожусь в Чехии уже 5 месяцев.Первого апреля умер ...

Добрый день!

Для принятия наследства Вам необходимо оформить соответствующее заявление у нотариуса в Чехии или ...

Приватизация жилья

Здравствуйте. Квартира не приватизирована, и там прописаны три человека. После смерти квартиросъёмщика, могут ли дочка ...

Здравствуйте!
Ваш вопрос не имеет отношения к нотариату.
Обратитесь за консультацией в отдел приватизации того ...

Умер муж, квартира на его отца

Добрый день. У меня умер муж, квартира в которой живу я и ребенок 7 лет ...

Здравствуйте!
В связи с тем, что Ваш муж умер раньше своего отца, то завещание отца ...

Оформление наследства

Здравствуйте подскажите пожалуйста стоимость услуг нотариуса по оформлению документов на гостинку после смерти мужа

Здравствуйте!
Единых тарифов по оплате за нотариальные действия в Украине не существует, поэтому ...

Как вступить в наследство из-за Границы ?

здравствуйте, я давно на ПМЖ за границей, полгода назад умерла Мама , был там и ...

Здравствуйте, Андрей!
Не понятна Ваша фраза: "был там и завещание зарегистрировал у Нотариуса". Где там? ...

Как заявить право на наследство из заграницы

Я нахожусь в Германии, мой папа умер в Польше, когда ехал ко мне в марте. ...

Для принятия наследства Вам необходимо оформить соответствующее заявление у нотариуса в Германии или в Консульстве ...

Какие сроки на оформление наследства?

Добрый день, я в октябре 2021 года подала заявление на вступление в наследство. Как я ...

Добрый день!
Да, Вы верно понимаете.

Срок для принятия наследства в общем случае установлен длительностью ...