Добавь "+1"

Переоформлення

Хочешь  получить  БЕСПЛАТНУЮ  консультацию?

Жми  СЮДА!

Доброго вечора. Підскажіть будь ласка, я купили автомобіль, я его не можу на себе переоформить якщо прописка у мене Донецька а сама як переселенка знаходюсь в Вінницькій області.? І можна зараз зробити генеральну довіреність пожизненну?

Марина, Харьков

Доброго вечора!
Відповідно до п. 24 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 р. № 1371) зі змінами, організація роботи, пов’язаної з реєстрацією (перереєстрацією), зняттям з обліку транспортних засобів, оформленням та видачею реєстраційних документів і номерних знаків, здійснюється за місцем звернення власника або його уповноваженої особи незалежно від місця реєстрації (проживання) фізичної особи у порядку, визначеному МВС.

Тобто звернутися за реєстрацією транспортного засобу Ви можете до будь-якого сервісного центру МВС України, незалежно від свого зареєстрованого чи фактичного місця проживання.

Юридичного поняття "генеральна довіреність" не існує, тому застосовуючи такий вираз, кожен має на увазі щось своє. Проте будь-яка довіреність видається із зазначенням строку її дії. Він може бути від одного дня до декілької років, навіть і декілька десятків років. Проте не рекомендуємо оформлювати довіреність на значний термін, оскільки зі спливом часу змінюються назви органів, до яких має звертатися представник, їх функції, змінюється порядок вчинення тих чи інших дій, на вчинення яких видавалась довіреність.  

-----------------

Якщо Вам сподобалась відповідь, ми будемо вдячні за "лайк" цієї сторінки нашого сайту

Якщо Вам сподобалася відповідь, будемо вдячі за "лайк" цієї сторінки , що стосується Вашого питання.

Еще консультации по теме:

Дарение доли

Добрый вечер. Подскажите пожалуйста есть родительская квартира, и мой брат имеет в ней долю. Он ...

Добрый день!

Жена, дети, родители - являются наследниками первой очереди по закону. 

В случае смерти ...

Долги Жкх

Мне подарили квартиру с долгами по коммуналке. Я не хочу оплачивать долги старых хозяев. В ...

Жилищно-комунальные услуги не являются компетенцией органов нотариата.

 

Вступить в наследство

Скажите, пожалуйста, можно у вас оформить вступление в наследство если умерший проживал в Чугуевском районе ...

Вам необходимо обратиться к нотариусу Чугуевского районного нотариального округа. 

державне мито

доброго ранку .таке запитання коли оплачуется державне мито ,до сделки чи після сделки. дарувальник передав ...

Доброго дня!
Схоже, що Ви плутате державне мито та податок.

Державне мито при оформленні договору ...

Наследство.

Скажите если я пребываю сейчас за границей возможно ли у нотариуса оформить на меня завещание ...

При оформлении завещания присутствие лица, в пользу которого составляется завещание, не нужно. 

Завещателю только необходимо ...

Документы свидетельство о рождении

Здравствуйте,  я потеряла детское свидетельство о рождении,  я с Украины, живу сейчас в Берлине.  Какие ...

Здравствуйте!

Ваш вопрос не имеет отношения к компетенции органов нотариата.

продажа пая

У меня есть земля ( пай) Арендатор готов купить. А у меня долги в исполнительной ...

Если наличие у Вас долгов привело к наложению ареста на Ваше имущество или внесение Вас ...

Прописка после дарения

После получения квартиры по дарственной. Тот кто дарил должен выписаться? Тот кому подарили необходимо прописаться? ...

Регистрация места жительства не связана напрямую с правом собственности на жилую недвижимость.

Человек может иметь ...

Дубликат Договора Дарения

Доброго дня! Питання таке: квартира була подарована двом особам, та один з оригіналів не дійсний ...

Доброго дня!

Присутність дарувальника для видачі дублікта договору обдаровуваному не потрібна.

Якщо кожному із обдаровуваних ...

Заявление на спадщину

Забирает ли нотариус оригинал заповiта при подаче заявления на спадщину?

Завещание обязательно остается в наследственном деле при выдаче свидетельства о праве на наследство. 

Оставлять ли при ...