Добавь "+1"

Сплата 1%держмита і 1%пенсійного фонду

Хочешь  получить  БЕСПЛАТНУЮ  консультацию?

Жми  СЮДА!

Добрий день.Хто і які податки(держмито/пенсійний фонд) сплачує при оформленні договору купівлі-продажу?Це затвержено на законодавчому рівні ?

Анна, Харьков

Доброго дня!
Державне мито та збір до пенсійного фонду не є податками.

Нарахування та порядок стягнення держааного мита регламентується Декретом про державне мито, Інструкцією про порядок обчислення та справляння державного мита, затердженою наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012  № 811 зі зімінами

Нарахування та порядок стягнення пенсійного збору регламентується Законом України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" та Порядком сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України
від 03.11.1998 № 1740  зі зімінами.

Доречі, стягнення податків з доходу від продажу нерухомості регламентується ст. 172  та п. 16-1 Перехідних положень Податкового кодексу України.

Податок, якщо він виникає, сплачує отримувач доходу - продавець.

Збір до Пенсійного фонду сплачує набувач майна - покупець.

Державне мито (або оплату за вчинення нотаріальних дій приватному нотаріусу) сплачують особи, для яких вчиняється нотаріальна дія. У випадку договору купівлі-продажу такими особами є сторони договора: продавець та покупець. Сторони між собою можуть домовитись про поділ державного мита (плати) в будь-якому співвідношенні, або його може сплатити вцілому одна із сторін. 

------------------

Якщо Вам сподобалась відповідь, будемо вдячні за "лайк" цієї тематичної сторінки нашого сайту.

 

Якщо Вам сподобалася відповідь, будемо вдячі за "лайк" цієї сторінки , що стосується Вашого питання.

Еще консультации по теме:

Доверенность

В условиях военного времени может ли сделать доверенность граждани Украины который проживает на територии России ...

Может. Дополнительно на доверенности должен быть проставлен апостиль.

-----

Если Вам понравился ответ, мы будем ...

Дарение

Добрий день, Мене звати Анна, громадянка України, проживаю в Албанії. Маю Квартиру в Харкові. Хочу ...

Добрий день, Анна!

Відповідно до норм міжнародного приватного права правочини з нерухомістю вчиняються виключно на ...

Сделка без инн

Как купить дом если отказался от инн спасибо

То действует по номеру паспорта, о чем есть отметка в самом паспорте.

------

Если Вам ...

переоформлення квартири.

Доброго дня!Підкажіть, які треба документи, щоб переоформити квартиру на іншу особу? Власник знаходиться за кордоном.

Доброго дня!

Що Ви вкладаєте в слова "переоформити квартиру" не відомо.

Власник може квартиру продати, ...

Доверенность на дарение имущества.

Здравствуйте! Проживая во Франции, собираюсь оформлять доверенность на дарение имущества в Украине у местного нотариуса, ...

Здравствуйте

Сам текст доверенности (необходимые полномочия) рекомендуем предварительно согласовать с украинским нотариусрм, у которого планируется ...

Дарственная и дальнейшая продажа

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какой налог я должна буду оплатить при продаже квартиры, если 1/2 ...

Лобрый день!

При условии, что это будет первая продажа Вами недвижимости в данном календарном году, ...

Вступление

Добрый день!Отец умер.Остался дом.Мне было тогда 14лет Сейчас 19.Пошла к нотариусу .Но так как в ...

Добрый день!

Если Вам на момент смерти отца было 14 лет, то, как несовершеннолетний наследник,Вы ...

Наследство

Добрый день.Ситуация следующая.У меня умерла мама.Осталась трёхкомнатная приватизированая квартира.Я в ней прописана.Есть еще две наследницы ...

Добрый день!

Причем консульство рф к принятию наследства?  - Не очень понятно. Или Ваша мама была ...

Довіреність від громадянина РФ з посвідкою на постійне проживання в Україні на громадянина Рф

Чи може громадянин росії з посвідкою на постійне проживання в Україні і який проживає в ...

Може.

----

Якщо Вам сподобалась відповідь, будемо вдячні за "лайк" цієї сторінки нашого сайту

договор дарения

Хочу подарить 1/4 часть квартиры (примерно 8 кв.м) жене моего племянника.Я живу в Латвии, квартира ...

Получение такого подарка женой Вашего племянника будет облагаться налогом. Как минимум, налог составит 5% от ...